Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Dyrektor handlowy

Dyrektor handlowy

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Zabierzów
Numer: StPr/2023-02-01/0170
OBOWIĄZKI:
opracowywanie, wdrażanie i realizowanie strategii handlowej przedsiębiorstwa;branie udziału w przygotowaniu budżetu przedsiębiorstwa w części dotyczącej działu sprzedaży; ustalanie celów i zadań dla członków zespołu działu handlowego;opracowywanie standardów pracy działu handlowego;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

[Inne] : wykształcenie dowolne, biegła znajomość języka ukraińskiego w mowie i piśmie w celu porozumiewania się z zarządem spółki i pracownikamigodz. pracy: 8-16

Miejsce pracy:

Zabierzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego