Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Trade and complience manager/ kierownik t&c

Trade and complience manager/ kierownik t&c

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0227
OBOWIĄZKI:
- opracowywanie najlepszych praktyk w ramach globalnych procesów handlowych oraz wdrażanie ich wspólnie z lokalnymi specjalistami ds. celnych- realizowanie i wdrażanie inicjatyw mających na celu ustanowienie strategii i kultury ciągłego doskonalenia zgodności z przepisami handlowymi z silnym naciskiem na klientów wewnętrznych i zewnętrznych (rynek brazylijski)- opracowywanie, wdrażanie i utrzymywaniu norm zgodności importu i eksportu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: portugalski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

dyplom ukończenia studiów wyższych (kierunek związany z logistyką)doświadczenie na stanowisku kierowniczym

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi