Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Team Manager z językiem polskim i niemieckim

Team Manager z językiem polskim i niemieckim

Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko
Miejsce pracy: Gdańsk, Olivia Center
Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość współpracy z wiodącymi partnerami w biznesie.
  • Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie.
  • Praca hybrydowa (Gdańsk).
Twoje zadania:
  • Codzienna opieka i kierowanie zespołem pracowników.
  • Wspieranie zespołu w osiąganiu wyznaczonych celów.
  • Przeprowadzanie feedbacków i rozmów z pracownikami.
  • Wsparcie przy rozwoju procesów.
  • Monitorowanie, raportowanie i analiza wskaźników KPI istotnych dla projektu.
Twój profil:
  • Doświadczenie w kontaktach wychodzących (outbound) lub customer service.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość języka polskiego jako ojczystego.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1.