Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży

Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży

Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 223

Styl Drzewa Sp. z o.o. - Prężnie rozwijająca się firma, mająca duże doświadczenie w produkcji, sprzedaży i montażu drzwi, podłóg i schodów z drewna dębowego.

W związku z rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

Warunki:
  • umowa o pracę
  • praca od zaraz
  • pełny etat
  • praca stacjonarna
Zakres obowiązków:
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Praca w firmowym salonie sprzedaży
  • Praca z architektami, projektantami i wykonawcami
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Planowanie i koordynacja prac montażowych
  • Planowanie dostaw i koordynowanie zamówień
Wymagania:
  • Samodzielność w prowadzeniu procesu handlowego i znajomość technik sprzedaży
  • Min. 6-miesięczne doświadczenia w sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Znajomość jęz. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w dynamicznym oraz zgranym zespole
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego wewnątrz struktury firmy
  • Ambitne wyzwania oraz dużą swobodę działania