Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Specjalista / Specjalistka ds. Doskonalenia Kanałów Sprzedaży

Specjalista / Specjalistka ds. Doskonalenia Kanałów Sprzedaży

Lokalizacja: Warszawa, ul. Marynarska 12

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę (umowa na zastępstwo)

Tryb pracy: Hybrydowy

Rekrutacja zdalna

Opis stanowiska:
  • Współpraca z Marketingiem Postpaid oraz Tribe Prepaid w zakresie wdrożenia sieci w sprzedaży nowych produktów oraz pozostałymi jednostkami T-Mobile
  • Przygotowanie oraz prowadzenie Channel Go2Market dla sieci sprzedaży (materiały szkoleniowe, prowadzenie i przygotowanie spotkań, komunikacja)
  • Tworzenie i modyfikacja opisów w wewnętrznej bazie wiedzy
  • Tworzenie komunikacji do sieci sprzedaży
  • Aktywne uczestnictwo w projektach firmowych i reprezentowanie Działu (projekty mogą być prowadzone całkowicie w języku angielskim)
  • Bieżąca współpraca z siecią sprzedaży m.in. wizyty w sklepach T-Mobile
Wymagania:
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów na rynek
  • Doświadczenie we współpracy z siecią sprzedaży i tworzenia treści
  • Umiejętności komunikacji interpersonalnej oraz pracy w zespole
  • Znajomość usług na rynku telekomunikacyjnym w segmencie Prywatnym (Postpaid/Prepaid)
  • Znajomość metodologii pracy Agile
  • Umiejętność tworzenia prezentacji PowerPoint
  • Język angielski komunikatywny B1/B2
  • Prawo jazdy kat. B

Dział Sales Excellence i Go2Market jest łącznikiem pomiędzy Kanałami Sprzedaży oraz ogólnie pojętym Marketingiem Ofertowym i pozostałymi jednostkami Headquarters.

Zajmuje się głównie wdrażaniem nowych produktów w kanałach sprzedaży tzw. Channel Go2Market. Za ten proces został nagrodzony w 2023 r nagrodą Diamenty Magenty (głosowanie pracowników). Na bieżąco pomaga sieci sprzedaży w rozwiązywaniu problemów i zapytań.

Utrzymuje bazę wiedzy oraz tworzy komunikację do sieci sprzedaży. W ramach działu Sales Excellence zajmujemy się także jakością i szkoleniami w kanałach sprzedaży.

Benefity:
  • Umowa o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym
  • Jasna ścieżka kariery i awansu
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do platform szkoleniowych, które podniosą Twoją wiedzę
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin / imienin
  • Platforma benefitowa - Ty wybierasz z czego korzystasz
Jesteśmy T-Mobile! Jesteśmy firmą technologiczną, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów indywidualnych i biznesowych.

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół.
W #Magentateam stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian!#Magentateam to jednak przede wszystkim mix różnych kompetencji i doświadczeń, osobowości, temperamentów i poglądów. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.