Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Specjalista ds. Selekcji Samochodów

Specjalista ds. Selekcji Samochodów

Ogłoszenie numer: 8797810, z dnia 2024-02-29

Lubeavto shipping spółka z o.o.

Firma importująca samochody z USA LubeAvto shipping spółka z o.o.
Adres biura ul. Młodzieńcza 3 Warszawa.
Oferujemy dostawę samochodów z USA, Europy, Kanady, zapewniając kompleksowe wsparcie naszym klientom na każdym etapie.
Poszukujemy doświadczonych Specjalistów ds. Selekcji Samochodów

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Młodzieńcza 3

Opis stanowiska

  • Przetwarzanie wniosków (telefoniczne, z portali społecznościowych oraz strony internetowej)
  • Skuteczne korzystanie z systemu CRM oraz odpowiednie wypełnianie dokumentacji
  • Doradztwo i selekcja samochodów dla klientów
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Udział w aukcjach internetowych
  • Zapewnienie wsparcia klientom na każdym etapie transakcji

Wymagania

  • Umiejętność skutecznej sprzedaży i radzenia sobie z obiekcjami
  • Podstawowa wiedza o samochodach
  • Szybkie przyswajanie nowej wiedzy i rozwój osobisty
  • Doświadczenie w dziedzinie sprzedaży
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Aktywność na głównych kanałach w Social Mediach, Inicjowanie, przygotowanie i koordynowanie treści, nagranie filmików o sprowadzonych pojazdów itd.
  • Zdolność do koncentracji się na rozwiązaniach, a nie problemach

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach przejrzystego systemu (3500 zł podstawa + premia)
  • Godziny pracy od poniedziałku do piątku, 09:00-17:00 lub 11:00-19:00 na dwie zmianę
  • Praca w biurze w towarzystwie młodego i pełnego energii zespołu profesjonalistów, gotowych zawsze do pomocy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz udziału w szkoleniach oferowanych przez firmę
  • Wysokość wynagrodzenia uzależnioną, od jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów i zaangażowania
  • Umowa zlecenia na próbny okres 3 miesiące