Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Specjalista ds. E-commerce

Specjalista ds. E-commerce

Miejsce pracy: Piaseczno
Zadania:
  • systemowe nadzorowanie procesów e-commerce na bazie WP/woo-com
  • wprowadzanie asortymentu do sklepu internetowego poprzez zakładanie kart, tworzenie opisów, katalogowanie asortymentu, etc.
  • komunikacja z klientami B2B, B2C;
  • analiza działań branżowych
  • obsługa zamówień; współpraca w firmami kurierskimi;
  • opieka asortymentowa; przygotowanie i kontrola towarów do wysyłki
  • współpraca z informatykami i programistami
  • wsparcie w ramach zewnętrznych sprzedażowo-marketingowych działań firmy
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku administratora sklepu internetowego/specjalisty e-commerce
  • bardzo dobra znajomość programu wordpress / woo-commerce, narzędzi SEO
  • doświadczenie w obsłudze klientów B2B, B2C
  • znajomość programów magazynowo-sprzedażowych (np Subiekt)
  • znajomość programów graficznych, np. Gimp, Inscape, inne
  • znajomość j. ang. min na poziomie B2
  • znajomość zasad obiegu dokumentów handlowych
  • bardzo dobra samoorganizacja, odpowiedzialność, rzetelność
  • szczegółowość, dokładność w działaniu
  • umiejętność interpersonalne
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w niszowej branży - bezpośredni importer i dystrybutor w branży produktów tytoniowych i akcesoriów,
  • pracę w małym zespole, o spłaszczonej strukturze i swobodnej atmosferze
  • międzynarodowe środowisko branży
  • swobodę działania we wdrażaniu własnych kreatywnych pomysłów
  • opcjonalnie wyjazdy i szkolenia, w tym zagraniczne