Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)

Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0256
OBOWIĄZKI:
- Wykonywanie pracy z wykorzystaniem metod, technik i procedur właściwych dla pozyskania i obsługi strategicznych klientów firmy z Polski oraz krajów wschodnich: Białoruś i Ukraina. W szczególności budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z najważniejszymi klientami firmy z Polski, Białorusi i Ukrainy. Monitorowanie potencjału klientów na rynku Polskim oraz krajów wschodnich: Białoruś i Ukraina. Przygotowywanie raportów, prezentacji oraz sprawozdań z bieżącej sprzedaży; realizacja planu sprzedaży; pozyskiwanie informacji o sytuacji rynkowej, sporządzanie raportów.- Miejsce pracy: Biuro firmy w Katowicach + Praca w terenie na obszarze całej Polski (wyjazdy na spotkania z klientami firmy).- Godziny pracy: 9:00-17:30 - w tym 30 minutowa przerwa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe. Doświadczenie NIE jest wymagane.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach