Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Regionalny koordynator działu handlowego ds. sprzedaży B2B

Regionalny koordynator działu handlowego ds. sprzedaży B2B

Do naszego zespołu szukamy prawdziwych wilków sprzedaży B2B, którzy uwielbiają pracę z klientem w terenie, a dzięki swoim umiejętnościom mierzą wyżej.

Uwielbiają sprzedaż ale również potrafią stworzyć zespół handlowy.

Dla takich osób mamy miejsce na “SZEFA działu sprzedaży” oraz naszego przyszłego AKCJONARIUSZA w nagrodę za pomoc w rozwoju.

Obecnie rekrutujemy na to stanowisko osoby z różnych regionów, które nie tylko będą dobrymi doradcami naszego klienta B2B, ale również posiadają kompetencje zarządzania zespołami handlowymi lub ich stworzenia. Dlatego poszukujemy Regionalnych Koordynatorów sprzedaży/Przedstawicieli Handlowych, którzy będą odpowiedzialni za dany region kraju. W zasadzie poszukujemy jednego koordynatora na cały kraj bądź dwóch, którzy podzielą Polskę na północ południe. I stworzą razem z nami dział handlowy.

Uwielbiasz wyzwania?

Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych i wiesz, że dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu możesz osiągnąć sukces? Nie interesuje Cię praca za mniejsze pieniądze niż przynajmniej 10-15 tysięcy złotych?

Chcesz zostać nie tylko współpracownikiem ale również AKCJONARIUSZEM w programie i związać się z Nami na lata?

TO miejsce dla Ciebie!

Z nami nie ma limitów- jeśli masz potrzeby i umiejętności, możesz zarabiać z nami nieograniczone pieniądze.

POSIADASZ DOŚWIADCZENIE? Wspaniale! Będziesz miał możliwość wykazać się w wynikach lub zarządzając zespołem sprzedawców regionalnych, rekrutacją czy budowaniem działów sprzedaży.

Miejsce pracy: woj. pomorskie
Warunki współpracy:
  • Kontrakt B2B lub w ostateczności Umowa o pracę.
  • Wynagrodzenie prowizyjne zależne od Twojej efektywności lub podstawa plus premia od obrotu.
  • Standardowo- nie oferujemy  służbowych samochodów czy telefonów, jednak w zamian zwracamy koszty użytkowania pojazdu i koszty podróży a w zamian  oferujemy wysokie zarobki w postaci prowizji.
  • Dzienne zarobki to 500-1000zł, a nawet więcej! Bazując na naszym doświadczeniu i zwykłym dniu roboczym, takie pieniądze są faktem!
  • Wynagrodzenie to dobrze zaplanowany system premiowy i motywacyjny uzależniony od realizacji wyznaczonych celów. Osiągania standardowych progów obrotowych oraz dobrze skrojony system motywacyjny dla Tych, którzy lubią wyzwania i chcą zarabiać min. 10-20.000 zł miesięcznie.
  • Długoterminowe (pasywne) pieniądze za raz wykonaną pracę, za raz pozyskanego klienta- model subskrypcyjny daje Ci możliwość zbudowania „Portfela klientów” którzy zapewnią Ci pasywne dochody.
  • Możliwość grubych deal’ów to pieniądze „TU I TERAZ” + „PASYWNE pieniądze” generowane z portfeli klientów na tzw. abonamentach dają Ci możliwości zbudowania bezpieczeństwa finansowego dla Siebie i Twojej rodziny na przyszłość.
  • Możliwość pracy zdalnej opartej na sprzedaży przez telefon/wideo rozmowie dla tych, którzy w ten sposób potrafią sfinalizować sprzedaż.
Zadania:
  • Pozyskiwanie klientów i budowanie dobrych relacji.
  • Umawianie, odbywanie spotkań, na których zaprezentujesz portal, aplikację, przewodnik (spotkania fizyczne, jak i prezentacje zdalne).
  • Prezentowanie projektu i aktywna sprzedaż oraz opieka posprzedażowa w pierwszych dniach po zawarciu umowy.
  • Pozyskanie informacji potrzebnych do przygotowania oferty handlowej.
  • Praca z systemem CRM.
  • Dbanie o najwyższą jakość standardów obsługi klienta.
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz profesjonalnego i pozytywnego wizerunku firmy.
Umiejętności:
  • Umiejętność pracy zespołowej, ale również samodzielność w wykonywaniu obowiązków.
  • Umiejętność szkolenia oraz wdrażania nowych podwładnych sprzedawców do swojego zespołu sprzedażowego.
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.
  • Kreatywność pozwalająca na rozwiązanie napotkanych problemów.
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży lub w sprzedaży B2B.
  • Własny samochód.
  • Pozytywne nastawienie.
  • Umiejętność organizacji pracy - organizacji spotkań samodzielnie.
  • Ambicja, energiczność i pewność siebie z nastawieniem na realizację celu sprzedażowego.
Oferujemy:
  • Świetną atmosferę pracy w młodym zespole.
  • Bezpieczeństwo finansowe- dzięki zbudowanemu portfelowi klientów.
  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych.
  • Nowoczesne narzędzia pracy, np. tablet .
  • Pracę przy prężnie rozwijającym się i rosnącym w siłę projekcie.
  • Elastyczny czas pracy- stawiamy na efektywność!