Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Regionalny Kierownik Sprzedaży

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Ogłoszenie numer: 8693233, z dnia 2024-01-04

Gram Market jest siecią lokalnych i nowoczesnych sklepów znajdujących się w Twoim sąsiedztwie.
W związku z rozwojem firmy szukamy obecnie na stanowisko:

Miejsce pracy: Płock

Opis stanowiska

  • uczestniczenie w budowaniu programów marketingowych firmy oraz wdrażaniu akcji promocyjnych w sieci sprzedaży,
  • monitorowanie i analiza wyników sklepów w celu podejmowania odpowiednich działań pozwalających osiągnąć wyznaczone cele sprzedażowe,
  • koordynowanie pracę wewnętrzną sklepów oraz współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi firmy,
  • weryfikacja przestrzegania zasad funkcjonujących w firmie,
  • realizacja polityki handlowej firmy w powierzonym regionie,
  • skuteczne zarządzanie podległym zespołem na danym terenie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok oraz znajomość branży FMCG,
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie,
  • umiejętność zarządzania zespołem i czasem,
  • odpowiedzialność i dbałość o powierzone mienie,
  • nastawienie na realizację celów biznesowych,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie stałe + premię uzależnioną od efektów pracy,
  • praktyczne szkolenie wprowadzające,
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności,
  • pakiet dodatkowych benefitów,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole.