Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Regionalny Kierownik Sprzedaży

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Założona w 1996 roku Korporacja Cukiernicza ROSHEN jest jednym z największych światowych producentów wyrobów cukierniczych, posiadającym 8 zakładów produkującą słodycze w 3 krajach: Ukrainie, Litwie i Węgrzech, zatrudniającym około 10 000 osób.

Znajdujemy się w TOP-30 najlepszych producentów słodyczy na świecie zajmując 28 miejsce w rankingu 2022 Global Top 100 Candy Companies. Będąc liderem w Ukrainie staliśmy się już znani i kochani w innych krajach dzięki jakości naszych produktów, unikalnym recepturom i innowacjom. Obecnie sprzedajemy w prawie 55 krajach (kraje europejskie, USA, Kanada, Izrael, Gruzja, Chiny, Japonia, Korea itd.) i chcemy zwiększyć naszą obecność w większej liczbie regionów.
Chociaż nasz zasięg jest globalny, mamy różnorodne produkty, które służą lokalnym gustom.

Czytaj więcej https://roshen.com/en/about-roshen
Miejsce pracy: Warszawa, Wawer
Opis stanowiska:
  • Realizacja celów miesięcznych, kwartalnych i rocznych w regionie
  • Samodzielne zarządzanie powierzonym obszarem i realizacja strategii sprzedaży
  • Planowanie i realizowanie strategii sprzedażowej w regionie
  • Poszukiwanie nowych partnerów biznesowych na lokalnym rynku
  • Przygotowywanie ofert handlowych i umów; prowadzenie spotkań sprzedażowych i negocjacji;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Kontrolowanie budżetu i kosztów operacyjnych związanych ze sprzedażą
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika w branży FMCG - od 1 roku
  • Język angielski poziom zaawansowany (B1-B2)
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność zarządzania budżetem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i handlowe
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna LuxMed
  • Karta MultiSport
  • Darmowe posiłki
  • Wysokie wynagrodzenie finansowe
  • Umowa o pracę
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość dalszego rozwoju oraz zdobycie cennego doświadczenia