Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Regionalny Kierownik Sprzedaży

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Rekrutujemy dla: Naszego klienta, firmy z branży budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku

Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Realizacja planów sprzedażowych w podległym regionie
  • Zapewnienie dostępności asortymentowej u klientów przez nadzór nad pracą podległych pracowników
  • Wprowadzanie lokalnych promocji, kontrola prawidłowości i analiza efektywności promocji
  • Budowa nowych kanałów dystrybucji w podległym regionie
  • Monitorowanie ruchów konkurencji
  • Cykliczne raportowanie wyników
  • Rozwój i motywacja podległych pracowników.
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży technicznej, preferowana branża budowlana lub pokrewne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – wymóg konieczny
  • Gotowość do pracy w terenie i częstych podróży ( na terenie 4 województw )
  • Wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Prawo jazdy kat.B
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Unikalną możliwość rozwoju osobistego
  • Pracę ternową/zdalną
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego.
Benefity:
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet Multisport
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów.