Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Menedżer ds. Kluczowych Klientów - Zastępca Dyrektora

Menedżer ds. Kluczowych Klientów - Zastępca Dyrektora

Ogólnopolska Firma DGP Clean Partner Sp. z o.o. specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie utrzymania czystości w obiektach biurowych, przemysłowych, służby zdrowia a także wykonująca usługi specjalistyczne,
poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DGP-39-04-2024
Opis stanowiska:

W ramach pełnionej funkcji, osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie Dyrektora Oddziału we wdrażaniu, monitorowaniu, zarządzaniu relacjami z kluczowymi kontrahentami w zakresie świadczenia usług utrzymania czystości w oddziale Warszawa.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • doświadczenie w zarządzaniu kontraktami usług czystościowych z zakresu zamówień publicznych oraz kontraktów komercyjnych min. 3 lata (warunek niezbędny),
  • umiejętność operacyjnego zarządzania zespołem kierowników, bezpośrednio nadzorujących kontrakty,
  • umiejętność delegowania zadań, motywowania pracowników oraz ich rozwój,
  • wysoka kultura osobista, samodzielność i zaangażowanie,
  • doskonała organizacja czasu pracy, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • znajomość technologii sprzątania,
  • prawo jazdy kat. B.
Zakres obowiązków:
  • utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami,
  • nadzorowanie wdrożeń nowych kontraktów,
  • zarządzanie kosztami kontraktów zgodnie z przyjętą kalkulacją,
  • wdrażanie planów naprawczych na obsługiwanych kontraktach,
  • współpraca z działem handlowym,
  • uczestnictwo w wizjach lokalnych na obiektach kontrahenta.
Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • duży wpływ na biznes firmy i możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),
  • pakiet Multisport , ubezpieczenie na życie z pakietem medycznym.
Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23, 01 - 014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjny-dgp-clean/