Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Menadżer ds. sprzedaży i obsługi klienta

Menadżer ds. sprzedaży i obsługi klienta

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Stalowa 80

London School of English, jedna z najnowszych i najszybciej rozwijających się firm edukacyjnych we Wrocławiu, poszukuje doświadczonego menadżera ds. sprzedaży i obsługi klienta, który pomoże rozwinąć naszą działalność w regionie, szczególnie w odniesieniu do klientów korporacyjnych. Poszukujemy energicznej i charyzmatycznej osoby z doświadczeniem na rynku sprzedaży, która pomoże poprowadzić nasz młody, ale entuzjastyczny zespół front office.

Wybrani kandydaci muszą :
  • Posiadać odpowiednie doświadczenie na arenie sprzedaży i/lub obsługi klienta (doświadczenie w zarządzaniu  małymi zespołami będzie dodatkowym atutem)
  • Posiadać doskonałe umiejętności komunikacyjne i interprersonalne.
  • Posiadać umiejętność obsługi komputera (Microsoft office, CRM itp.).
  • Posiadać umiejętność  posługiwania się językiem angielskim.
  • Być graczem zespołowym.
Obowiązki:
  • Przetwarzanie przychodzących zapytań klientów
  • Udzielanie wysokiej jakości konsultacji i zapewnienie wsparcia klientom
  • Sprzedawanie produktów i usług firmy potencjalnym klientom
  • Zarządzanie codziennymi operacjami firmy
  • Współpraca z dostawcami
  • Rozwijanie działu korporacyjnego
Warunki pracy:
  • Wynagrodzenie od 4,500 zł brutto miesięcznie + premie związane ze sprzedażą
  • Oficjalne zatrudnienie (umowa zlecenie/umowa o pracę)  i pakiet socjalny
  • Praca w pełnym wymiarze godzin, w systemie zmianowym
  • Rodzinny i indywidualny dostęp do lekcji języka angielskiego
Czekamy na Ciebie, abyś dołączył do zespołu!