Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Manager Regionu

Manager Regionu

Ogłoszenie numer: 8798290, z dnia 2024-02-29

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Koordynacja i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem podległych placówek
  • Kontrola, analiza oraz optymalizacja wyników sprzedaży
  • Dbałość o standardy sieci, jakość usług oraz wizerunek firmy
  • Zarządzanie personelem – rozwój podległych pracowników, motywowanie, rozliczanie efektów pracy
  • Dobór odpowiedniej kadry pracowniczej
  • Współpraca z działem operacyjnym spółki – marketing, księgowość, zaopatrzenie, kadry
  • Raportowanie do przełożonego – Dyrektora Operacyjnego

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży retail
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami w strukturach rozproszonych
  • Dynamizm, zaangażowanie w powierzone obowiązki i inicjatywa w pracy, zorientowanie na wynik
  • Samodzielność oraz systematyczność w działaniu
  • Umiejętność planowania własnej pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podróży – praca mobilna

Oferujemy

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów na preferencyjnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, karty rabatowe do placówek naszych sieci)