Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Manager ds. Rozwoju Biznesu Fotowoltaiki

Manager ds. Rozwoju Biznesu Fotowoltaiki

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów
Zakres obowiązków
  • Określanie strategicznego kierunku sprzedaży zgodnie z oczekiwaniami klientów i firmy.
  • Zarządzanie operacjami sprzedażowymi i dostawcami, rozwijanie relacji z klientami w Polsce.
  • Realizacja strategii marki i komunikacji pozycjonującej firmę jako lidera w branży alternatywnej energii.
  • Wprowadzanie strategicznych sojuszy z inwestorami, deweloperami i generalnymi wykonawcami.
  • Identyfikacja i zdobywanie kluczowych projektów dla ważnych klientów, zapewnienie satysfakcji oraz sukcesów testowych.
  • Odpowiedzialność za rozwój relacji z klientami i zwiększanie udziału w rynku.
  • Prowadzenie zespołu projektowego i zapewnienie przekazywania wartości firmy oraz podnoszenie umiejętności zawodowych.
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży w sektorze energetyki/elektryki, szczególnie w branży fotowoltaicznej będzie atutem.
  • Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży w obszarze energetyki, doświadczenie w sprzedaży inwerterów solarnych mile widziane.
  • Znakomite umiejętności komunikacyjne oraz wiedza techniczna, dynamiczne podejście do sprzedaży.
  • Nastawienie na osiąganie sukcesów i doświadczenie w zarządzaniu.
  • Praca z biura w Warszawie z częstymi podróżami służbowymi po Polsce.
  • Częste podróże i praca w dynamicznym środowisku.
  • Wykształcenie wyższe z zakresu inżynierii elektrycznej/elektronicznej lub administracji biznesowej.
  • Zainteresowanie produktami technicznymi, dobra znajomość języków angielskiego i polskiego.
Oferujemy:
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna,
  • wydarzenia integracyjne,
  • brak dress code,
  • dostęp do kawy/herbaty,
  • miejsce parkingowe dla pracowników,
  • współfinansowanie biletów do kina i teatru,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • system premiowy,
  • możliwości rozwoju zawodowego.