Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży wózków widłowych

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży wózków widłowych

Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Lokalizacja: Jaktorów, ul. Potockiego 1A

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi min. 3 lata
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • Wysokie umiejętności planowania i organizacji
  • Zdolności analityczne
  • Wysoko rozwinięta komunikacja interpersonalna
  • Systematyczność, skrupulatność
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu
Mile widziane
  • Doświadczenie w dziale wsparcia sprzedaży.
  • Znajomość podstawowych zagadnień prawa: cywilnego, handlowego, administracyjnego
Zadania:
  • Zarządzanie 6-osobowym zespołem
  • Koordynacja i nadzorowanie procesu realizacji zamówień
  • Zapewnienie właściwej i terminowej realizacji zawieranych umów
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie realizacji zamówień
  • Weryfikacja otrzymanych zamówień pod kątem poprawności i kompletności wymaganych dokumentów (weryfikacja zapisów dotyczących warunków handlowych)
  • Wsparcie przedstawicieli handlowych
  • Prowadzenie rejestrów i raportowanie oraz archiwizowanie dokumentów
  • Odpowiedzialność za reklamacje
  • Optymalizacja procesu
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię roczną
  • Umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Profesjonalne wdrożenie – szkolenie ogólnofirmowe oraz stanowiskowe (w tym wprowadzające szkolenie techniczne/produktowe – dla handlowego)
  • Hybrydowy system pracy – na etapie wdrożenia do pracy: praca stacjonarna, po wdrożeniu: 3 dni pracy w biurze, 2 dni Home Office
  • Służbowy: samochód (do użytku prywatnego – Toyota), laptop oraz telefon
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną (pakiet Medicover oraz duża sieć placówek medycznych współpracujących w całej Polsce)
  • Multikafeterię MyBenefit (w tym kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karty lunchowe Edenred
  • Kompleksowy program wellbeingowy: platforma Wellbee
  • Premia za staż pracy
  • Porady prawne
  • Dofinansowanie urlopu
  • Dofinasowanie studiów podyplomowych lub MBA
  • Dofinansowanie szkoleń, w tym nauki języka angielskiego
  • Piłkarską drużynę firmową – piłka nożna
  • Możliwość dołączenia do firmowej grupy aktywnych biegaczy oraz rowerzystów
Administratorem danych jest TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jaktorowie 96-313, Potockiego 1A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.