Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Kierownik Sprzedaży

Kierownik Sprzedaży

Ogłoszenie numer: 8707279, z dnia 2024-01-11

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

  • Zarządzanie grupą Przedstawicieli Handlowych na podległym regionie poprzez wdrażanie standardów pracy, wyznaczanie celów i motywowanie,
  • Realizację celów i planów sprzedażowych w regionie,
  • Aktywne pozyskiwanie oraz budowanie długofalowych relacji z nowymi klientami,
  • Rozwijanie współpracy z obecnymi klientami,
  • Nadzór nad jakością obsługi i serwisem dla klientów.

Wymagania

  • Co najmniej 2 letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży FMCG, preferowane w firmie dystrybucyjnej,
  • Wykształcenia minimum średniego,
  • Znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) oraz doświadczenie w pracy na systemach mobilnych,
  • Posiadanie czynnego prawo jazdy kat. B,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętności planowania i konsekwentnej realizacji zadań.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B,
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon,
  • Benefity: ubezpieczenie grupowe PZU, prywatny pakiet medyczny, karta sportowa, liczne wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.