Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Kierownik Sprzedaży

Kierownik Sprzedaży

Ogłoszenie numer: 8697247, z dnia 2024-01-01

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Kalisz

Opis stanowiska

  • Budowanie długotrwałych relacji wśród istniejącego portfela klientów
  • Realizacja zakładanych budżetów sprzedaży
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych
  • Udzielanie profesjonalnych porad i wsparcia w zakresie oferowanych produktów

Wymagania

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
  • Samodzielność w realizacji zadań i zarządzaniu czasem
  • Znajomość lokalnych sieci sklepów i hurtowni spożywczych
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienia w oparciu umowy o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiągniętymi wynikami
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań
  • Telefon i samochód służbowy
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wszechstronnego doświadczenia