Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Kierownik Sklepu

Kierownik Sklepu

Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska
  • realizacja celów jakościowych i ilościowych
  • zarządzanie zespołem
  • udział w procesie sprzedaży
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • odpowiedzialność za prawidłowe rozliczanie salonu
Wymagania
  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość technik sprzedaży
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość nowoczesnych technologi
  • znajomość obrotu towarem i rozliczeń kasowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia
  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży