Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Kierownik Salonu

Kierownik Salonu

Ogłoszenie numer: 8605830, z dnia 2023-11-13

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Inowrocław

Opis stanowiska

  • Zarządzanie salonem
  • Motywowanie i integrowanie zespołu w ramach wspólnej pracy i coachingu
  • Dbałość o realizację tygodniowych planów sprzedaży, w tym aktywna obsługa naszych Klientek i Klientów zgodnie z naszymi standardami
  • Praca ze wskaźnikami sprzedażowymi
  • Codzienna praca z kolekcją i dbałość o VM
  • Wzmacnianie ponadczasowego wizerunku marki i naszego DNA w duchu slow fashion

Wymagania

  • Nasz idealny kandydat powinien posiadać minimum pół roku doświadczenia na stanowisku Kierownika Sklepu w branży fashion lub pokrewnej, świetnie motywować i rozwijać pracowników oraz mieć wysoką orientację na wyniki. Poszukujemy osoby, która uwielbia modę, jest zaangażowana, pełna entuzjazmu i zaraża tym innych, ale także ma umiejętności analityczne – potrafi pracować ze wskaźnikami sprzedażowymi. Jeśli więc spełniasz powyższe kryteria, i cechuje Cię wyjątkowe podejście do Klienta, który lubi do Ciebie wracać, czekamy właśnie na Ciebie.

Oferujemy

  • Premie za realizację każdego tygodnia sprzedaży
  • Możliwość podwyżki co pół roku w ramach ścieżek kariery
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Kompleksowy 3-tygodniowy program szkoleniowy przygotowujący Cię do pełnienia roli kierownika
  • Uniform służbowy po okresie próbnym – wybierany przez Ciebie z najnowszej kolekcji
  • 50% zniżki na wszystkie produkty
  • Wiele niespodzianek i konkursów z nagrodami
  • Benefity: kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną