Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Kierownik Oddziału (m/k)

Kierownik Oddziału (m/k)

Aktualnie do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy Kierownika oddziału z pasją do zarządzania i rozwijania agencji pracy tymczasowej!
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: a0t6N000009Mu4aQAC

Obowiązki:

  • kierowanie i motywowanie zespołu rekruterów oraz specjalistów ds. pracy tymczasowej, monitorowanie wydajności zespołu zapewniając skuteczność działań zespołu,
  • opracowywanie strategii rekrutacyjnych dostosowanych do lokalnych rynków pracy, monitorowanie trendów i dostosowanie podejścia w celu pozyskiwania odpowiednich kandydatów,
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami, zrozumienie ich potrzeb oraz dostarczanie rozwiązań personalizowanych do specyfiki danego klienta,
  • monitorowanie budżetów, kontrola kosztów i optymalizacja działań pod kątem efektywności finansowej oddziału,
  • poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, identyfikowanie obszarów wzrostu i wprowadzanie innowacji.

Wymagania:

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (preferowane w branży agencji pracy tymczasowej i outsourcingu stanowisk biurowych i specjalistycznych),
  • umiejętności i predyspozycji sprzedażowych,
  • umiejętności zarządzania zespołem i realizacji celów biznesowych,
  • komunikatywności oraz umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji z zespołem i klientami,
  • znajomości rynku pracy w regionie,
  • doskonałej organizacji pracy oraz umiejętności rozwiązywania problemów,
  • gotowości do szybkiego reagowania na zmiany na rynku pracy oraz dostosowania strategii rekrutacyjnych dla klientów,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną rozmowę z pracownikami oraz klientami.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + motywujący system premiowy,
  • pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze,
  • możliwość rozwoju w ramach struktur organizacji, zarówno pionowego, jak i poziomego,
  • wdrożenie umożliwiające pełną samodzielność,
  • ciekawe szkolenia z obszarów rekrutacji, sprzedaży, prawa pracy oraz umiejętności miękkich,
  • pakiet benefitów - opieka medyczna, karta Multisport na preferencyjnych warunkach, dodatkowe dni wolne za staż pracy w naszej organizacji.
www.trenkwalder.pl