Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Kierownik Działu Serwisu Systemów Automatyki i Robotyki / Service & After Sales Manager

Kierownik Działu Serwisu Systemów Automatyki i Robotyki / Service & After Sales Manager

ISL Sp. z o.o. to polska firma, która od ponad 20 lat specjalizuje się we wdrażaniu oraz produkcji automatycznych i zrobotyzowanych systemów magazynowych tj. regałów windowych Lean-Lift, regałów karuzelowych Rotomat, regałów automatycznych Logitower na blachy, profile, narzędzia lub inne ciężkie towary.

Jesteśmy obecni w Polsce, ale zrealizowaliśmy również wdrożenia w wielu krajach europejskich i nie tylko. Nasze rozwiązania dedykowane są dla szerokiej logistyki bliskiej m.in. do kompletacji towarów w magazynach czy procesach składowania na produkcji, Działamy w wielu branżach od metalowej, maszynowej, czy automotive po przemysł farmaceutyczny, chemiczny, e-commerce i wielu innych miejscach, gdzie ważna jest oszczędność miejsca, ergonomia oraz szybkie wydawanie towarów.

Zatrudniamy ponad 80 osób, nasza centrala mieści się w Krakowie, nasi przedstawiciele pracują w różnych miastach w Polsce, między innymi w Warszawie, Poznaniu, czy Koszalinie.

Po więcej informacji zapraszamy na nasze strony internetowe ww.isl.pl lub www.logitower.eu

Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków
  • koordynacja prac działu serwisu regałów automatycznych
  • optymalizacja procesów obsługi zleceń
  • konsultacje z serwisami dostawców (w języku angielskim)
  • wsparcie działu handlowego w zakresie doradztwa technicznego
  • nadzór nad zespołem serwisantów
  • nadzór nad terminowością obsługi zleceń
  • optymalizacja i prowadzenie gospodarki częściami zamiennymi
Nasze wymagania
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy zespołowej
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B
To oferujemy
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesujący pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe itp.)
  • praca wśród wykwalifikowanych specjalistów
Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • karta Multisport