Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Kierownik Działu Samochodów Używanych

Kierownik Działu Samochodów Używanych

Rodzinna firma Toyota i Lexus Romanowski istnieje na polskim rynku motoryzacyjnym od ponad 30 lat. Posiadamy już 5 prężnie działających salonów: Toyota Romanowski Kraków, Lexus Kraków - Zakopiańska, Lexus Kraków, Toyota Romanowski Kielce, Toyota Romanowski Radom a już wkrótce otwieramy 2 nowe salony w Kielcach i w Radomiu. Słyniemy z wysokiego poziomu obsługi Klienta. Nasze salony są liderami sprzedaży na lokalnym rynku.

Miejsce pracy: Radom
Twój zakres obowiązków:
  • Organizacja i zarządzanie dużym działem sprzedaży flotowej Lexus
  • Comiesięczne rozliczanie handlowców
  • Wyznaczanie planów sprzedażowych samochodów marki Lexus oraz ich bieżąca kontrola ( ilościowo, jakościowo, finansowania)
  • Realizacja wyznaczonych celów i kluczowych wskaźników we wszystkich obszarach odpowiedzialności
  • Utrzymywanie najwyższych standardów jakości obsługi Klienta zgodnych z filozofią marki Lexus
  • Reprezentacja Firmy
  • Rzetelne prowadzenie CRMu
  • Monitorowanie pracy, wsparcie i motywowanie pracowników
  • Zapewnienie i nadzór nad spełnieniem wymaganego poziomu obsługi Klientów
  • Organizacja i nadzór nad głównymi procesami oraz zapewnienie ich przebiegu zgodnie ze standardami marki Lexus
  • Współpraca z centralą Lexus Polska
Nasze wymagania:
  • Samodzielność w działaniu, zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania zespołem flotowym, umiejętność pracy w organizacji opartej o standardy, procesy i wskaźniki efektywności
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi i doświadczenie w pracy w branży samochodowej
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży flotowej
  • Doświadczenie w prowadzeniu kontaktów dla dużych klientów
  • Znajomość branży motoryzacyjnej (samochody osobowe i dostawcze)
  • Znajomość zagadnień finansowych, najmu długoterminowego
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i Klienta, motywacji do pracy
  • Umiejętność budowania partnerskich relacji z Klientami i Współpracownikami
  • Nienaganna kultura osobista, cierpliwość
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe
  • Biegłość obsługi komputera – pakiet MS Office, mile widziana znajomość oprogramowania KANRI
To oferujemy:
  • Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się GRUPIE DILERSKIEJ ROMANOWSKI, będącej liderem na rynkach motoryzacyjnych – radomskim, świętokrzyskim i małopolskim
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie (zasadnicze plus system premiowy) adekwatne do osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Atrakcyjną ofertę pracowniczą – możliwość zakupu lub wynajmu samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego
  • Dodatkowe benefity, m.in. bony świąteczne
  • Miłą i profesjonalną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Toyota & Lexus Romanowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Radomiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz