Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Key Account Manager

Key Account Manager

Rekrutujemy dla: Producenta będącego właścicielem rozpoznawalnego brandu z branży FMCG ( non-food )

Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi
  • Inicjowanie i prowadzenie aktywności sprzedażowych i marketingowych, zapewnianie właściwej ekspozycji
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych poprzez negocjacje handlowe, przygotowywanie umów, wprowadzanie nowych pozycji asortymentowych oraz koordynowanie centralnych działań promocyjnych
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami firmy przy budowaniu pełnej strategii rozwoju sprzedaży do sieci międzynarodowych
  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży asortymentu oraz zapewnienie wysokich standardów jakościowych w obsłudze klientów
  • Krótkoterminowe i długoterminowe planowanie sprzedaży w podziale na klientów i asortyment
  • Kontrolowanie oraz inicjowanie działań składających się na wykorzystanie budżetów poszczególnych klientów.
Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wykształcenie wyższe,
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość rynku produktów AGD i/lub FMCG
  • Doświadczenie we współpracy z klientami kanału nowoczesnego – warunek konieczny
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Wysoka motywacja własna
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz budowania długofalowych relacji
  • Prawo jazdy kategorii B. oraz gotowość do odbywania podróży służbowych.
Pracodawca oferuje:
  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania wraz z pakietem benefitów
  • Narzędzia niezbędne do pracy w tym samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Realny wpływ na rozwój strategii sprzedaży
  • Możliwość pracy zdalnej.