Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > E-commerce Manager

E-commerce Manager

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
Generalny przedstawiciel SCHMITZ CARGOBULL, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Ołtarzew
Zakres obowiązków:
  • Kształtowanie strategii sprzedażowej oraz polityki rozwoju w kanałach e-commerce
  • Realizacja procesów sprzedażowych w oparciu o sklep internetowy oraz platformy sprzedażowe
  • Przygotowywanie ofert na platformach sprzedażowych (zarządzanie treściami oraz aktualizacja produktów i cen)
  • Analizy rynku i konkurencji w zakresie oferty (części i akcesoria Automotive)
  • Opracowywanie wraz z działem marketingu strategii marketingowej
  • Zarządzanie w ramach obsługiwanej platformy wszystkimi działaniami marketingowymi, w tym np.: e-mail marketing, SEM, SEO, social media, remarketing oraz content marketing
  • Prowadzenie statystyk i analizy wyników sprzedaży
  • Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych
  • Współpraca z klientem wewnętrznym
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w e-commerce
  • Doświadczenie w marketingu i sprzedaży
  • Doświadczenie w budowaniu marki
  • Praktyczna znajomość platform sprzedażowych (Allegro, Amazon, eBay, Cdiscount, Aukro itp.) w zakresie wdrażania, obsługi oraz akcji marketingowych
  • Praktyczna znajomość systemu Baselinker w zakresie obsługi i wdrażania integracji
  • Znajomość dobrych praktyk i mechanizmów e-commerce
  • Mile widziane doświadczenie w Trade Marketingu
  • Wysoka orientacja na realizację celów
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".