Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Dyrektor Sieci Sprzedaży

Dyrektor Sieci Sprzedaży

Niektóre zajęcia… nie są dla nas.
Ale do innych pasujemy doskonale.
PZU jest największą instytucją finansową w Europie Środkowo-Wschodniej, obecną w 5 krajach. W Polsce cieszymy się zaufaniem ok. 16 mln klientów i jesteśmy numerem jeden na rynku ubezpieczeniowym. Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek. Na co dzień stawiamy na innowacyjność, ciągłe poszukiwanie usprawnień i łamanie schematów. Wiemy jak ważne w pracy jest łączenie wykonywanych zadań z Twoimi umiejętnościami i zainteresowaniami zawodowymi.
Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i pracuj w miejscu najlepiej dopasowanym do Twoich kompetencji.
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 000017271
Twój zakres obowiązków:
  • Zapewnienie realizacji celów biznesowych Sieci Sprzedaży
  • Rozwój Sieci Sprzedaży
  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży
  • Wdrażanie standardów działań operacyjnych oraz nadzór na przestrzeganiem standardów i procedur wewnętrznych
  • Analizowanie i optymalne wykorzystanie zasobu portfela klientów w Sieci Sprzedaży
  • Nadzorowanie procesu realizacji szkoleń w obszarze, w tym identyfikowania potrzeb szkoleniowych oraz weryfikacji wiedzy i umiejętności sprzedażowych
  • Planowanie i monitorowanie wykorzystania budżetu Sieci Sprzedaży
  • Nadzorowanie kontroli wewnętrznych oraz wdrożenia zaleceń pokontrolnych
Nasze wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze sprzedaży w instytucjach finansowych, w tym 2 letnie doświadczenie menedżerskie w zarządzaniu strukturami obsługi klienta i sieci sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość produktów finansowych (w tym ubezpieczeń życiowych i majątkowych)
  • Znajomość lokalnego rynku finansowego
  • Umiejętność przeprowadzania analiz biznesowych
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki ekonomiczne i finansowe)
  • Prawo jazdy kat B oraz gotowość do częstych podróży służbowych
To oferujemy:
  • Umowa na czas określony w celu zastępstwa
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe w PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.