Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Dyrektor Regionalny Działu Handlowego Systemów Zabezpieczeń Elektronicznych

Dyrektor Regionalny Działu Handlowego Systemów Zabezpieczeń Elektronicznych

Miejsce pracy: Poznań
Ochrona Juwentus
Jesteśmy jedną z wiodących agencji ochrony na rynku. Działamy już ponad 30 lat, a swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom. Juwentus jako firma zatrudniająca kilka tysięcy osób jest idealnym miejscem, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobywać nowe doświadczenia, rozwijać swoje umiejętności i budować karierę zawodową. Naszym pracownikom dajemy możliwość rozwoju, przy zachowaniu niezależności i samodzielności.
Jeśli potrafisz:
  • Aktywnie pozyskiwać klientów, prowadzić prezentacje i negocjacje handlowe
  • Opracowywać i wdrażać strategie sprzedażowe oraz identyfikować nowe możliwości sprzedażowe
  • Dbać o wysoki poziom współpracy z klientami, budując z nimi trwałe relacje biznesowe
  • Budować i zarządzać zespołem sprzedażowym, a także szkolić i motywować go do odnoszenia kolejnych sukcesów
  • Wziąć odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych i raportowanie wyników do zarządu

Oznacza, że jesteś kandydatem idealnym dla nas!

KOGO SZUKAMY I CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

Szukamy zaangażowanych i zdeterminowanych do odniesienia sukcesu osób, które są gotowe do pełnej wyzwań pracy. Jeśli sprzedaż jest Twoim żywiołem, chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy i jesteś liderem, który nie tylko potrafi zarządzać zespołem sprzedażowym, ale również szkolić go i motywować, do osiągania kolejnych sukcesów, aplikuj do naszego zespołu.

Co jest dla nas ważne?
  • Doświadczenie w sprzedaży oraz zarządzaniu zespołem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne
  • Umiejętności analityczne pozwalające zrozumieć rynek i skutecznie opracować strategie biznesowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i kluczowych klientów biznesowych
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość systemów zabezpieczeń elektronicznych będzie dodatkowym atutem
CO OFERUJEMY?

Zapewnimy Ci wszystko, co niezbędne, byś mógł realizować swoje ambicje i zadania sprzedażowe:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie motywacyjne
  • Narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • Udział w profesjonalnych i cyklicznych szkoleniach
  • Wsparcie przełożonego na każdym etapie współpracy
  • Prywatną opiekę medyczną
Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus sp. z o.o., „Juwentus” Agencja Ochrony sp. z o.o., „Ochrona Juwentus” sp. z o.o., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o.,Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.