Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Dyrektor handlowy

Dyrektor handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Miejsce pracy: Trojanów (pow. kaliski, gm. Opatówek), Trojanów
Numer: StPr/24/0060
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad pracą zespołu i magazynu. Opracowywanie strategii zakupu i sprzedaży towarów handlowych i nadzór nad ich realizacją. Współpraca z kontrahentami i pozyskiwanie nowych. Negocjowanie warunków zawierania umów handlowych. Działania mające na celu rozpoznawanie bieżących możliwości rynkowych. Reprezentowanie firmy w aspektach handlowych. Kształtowanie polityki cenowej firmy. Współpraca z Zarządem firmy. Ustalanie klas jakości świeżych owoców i warzyw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Konieczne uprawnienia:Rzeczoznawca ustalania klas jakości świeżych owoców i warzyw ,znajomość języka ukraińskiego, bardzo dobra znajomość zagadnień eksportu i importu żywności , znajomość rynku w zakresie sprzedaży produktów spożywczych, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Trojanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu