Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Kierownik Oddziału Stomatologicznego

Kierownik Oddziału Stomatologicznego

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Kierowanie kliniką dentystyczną
  • Zapewnienie wysokich standardów jakości i bezpieczeństwa oferowanych usług.
  • Nadzorowanie finansów oraz realizacji celów ekonomicznych.
  • Nadzór oraz doskonalenie standardów obsługi pacjentów i usług stomatologicznych.
  • Aktywny udział w inicjatywach marketingowych.
  • Analiza trendów i konkurencji.
  • Zarządzanie i koordynacja zespołu.
  • Rekrutacja pracowników.
  • Współpraca z pozostałymi działami w celu zapewnienia sprawnej wymiany dokumentacji i informacji.
  • Opracowywanie oraz dostarczanie raportów i analiz.
Wymagania:
  • Doświadczenie w kierowaniu centrum dentystycznym, z uwzględnieniem obszaru chirurgii jednodniowej lub protetyki i implantologii.
  • Wykształcenie wyże.
  • Skupienie na potrzebach pacjentów oraz dążenie do osiągania wyznaczonych celów rozwojowych.
  • Sprawne zarządzania pracy całego zespołu.
  • Samodzielność.
  • Biegła obsługa komputera, w tym znajomość MS Office.
  • Mile widziana biegła znajomość języka angielskiego.
  • Cechy osobowości: umiejętności komunikacyjne, zdolność do pracy zespołowej, efektywne zarządzanie konfliktami.
Oferujemy:
  • Opieka Medyczna
  • Ubezpieczenie szpitalne i na życie
  • Karta sportowa
  • Program wellbeingowy
  • Praca zdalna i hybrydowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia i konferencje
  • Kursy języka angielskiego
  • Program Poleceń