Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Kierownik działu sprzedaży

Kierownik działu sprzedaży

Poszukujemy:
Kierownika działu sprzedaży
Miejsce pracy: Lublin
Twój zakres obowiązków:
  • zarządzanie i organizowanie pracy w podległym oddziale
  • ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla inwestycji w podległym regionie
  • współudział w opracowywaniu strategii sprzedaży w podległym regionie
  • koordynowanie przepływu informacji pomiędzy Centralą a oddziałami
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu deweloperskiego
  • monitorowanie działań konkurencji i wyników we własnym regionie
  • bieżąca analiza i realizacji bieżących celów sprzedaży
Nasze wymagania:
  • minimum 1 rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży nieruchomości
  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży
  • dyspozycyjność, doskonałe umiejętności organizacji pracy i radzenie sobie ze stresem na konkurencyjnym rynku
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie zajęć sportowych - Mutlisport
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
Benefity:
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol."

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.