Kierownik sprzedaży > Oferty pracy > Młodszy menedżer zespołu / Area Manager

Młodszy menedżer zespołu / Area Manager


Ogłoszenie numer: 3270078, z dnia 2020-03-18

PeopleScout

Międzynarodowy lider branży e-commerce poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownika Regionalnego w nowoczesnych centrach logistycznych w Polsce.
Jest to bez wątpienia przyszłościowe stanowisko, którego objęcie zapewni start szybko rozwijającej się kariery.

 

Zakres obowiązków Kierownika Regionalnego obejmuje m.in. utrzymanie maksymalnej wydajności operacyjnej. Będzie to można osiągnąć poprzez zarządzenie zespołem około 6-10 osób, które nadzorują pracę grup 10-20 pracowników kompletujących zamówienia dla naszych klientów. To odpowiedzialna praca, która będzie wymagała dodatkowego zaangażowania w gorących okresach (np. w grudniu), kiedy będzie należało koordynować pracę nawet 200 osób.


Firma zapewnia wszelkie profesjonalne szkolenia niezbędne do osiągnięcia sukcesu na tym stanowsku. Ponadto, jest to świetna okazja do rozwoju umiejętności i zdobycia doświadczenia w stale rozwijającym się, znanym na całym świecie przedsiębiorstwie.

 

Szukamy kandydatów, którzy są elastyczni i przygotowani na różnorodne wyzwania, do których należeć może praca zmianowa (również zmiany nocne, w weekendy i święta).

Młodszy menedżer zespołu / Area Manager

Miejsce pracy: dolnośląskie

 

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie regularnych spotkań z pracownikami
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów
  • Monitorowanie wyników pracy i motywowanie zespołu
  • Nadzorowanie osiągania wyznaczonych targetów

Wymagania

Profil pracownika:

 

Praca na stanowisku Kierownika Regionalnego jest bez wątpienia odpowiedzialna ale optymistyczne nastawienie i umiejętność motywowania zespołu mogą zaowocować sukcesem całego zespołu.

 

Podstawowe wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • chęć do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • język angielski na poziomie min. B2

Oferujemy

Perspektywy rozwoju kariery:


Doceniamy ciężką pracę. Dołącz do nas, a Twoje zaanażowanie otworzy Ci drzwi do wspaniałej kariery. Nasi Dyrektorzy chętnie podzielą się z Tobą historią swojego sukcesu, którą możesz powtórzyć.

 

Oferujemy pracę w dynamicznym otoczeniu, możliwości rozwoju, konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy:

Archiwa